V průběhu tábora se hraje celotáborová hra inspirovaná různými historickými, filmovými, sci-fi či jinými tématy, obdobími, legendami či postavami. Od daného tématu se odvíjí jednotlivé etapové hry, které děti denně hrají v lese, na louce nebo u rybníka. Hry mají různorodý charakter (akční, relaxační, tvořivé, intelektuální aj.), tak aby si každý našel něco, co ho bude bavit a v čem se mu bude dařit. Stálicí je zpěv u táborového ohně s občasným opékáním špekáčků, táborová olympiáda, rej masek, diskotéka nebo promítání filmů pod širým nebem. Pokud nám to počasí jen trochu umožní, ke koupání využijeme nedalekou, velmi pěkně udržovanou, nádrž. Během tábora podnikneme s dětmi 1 -3 celodenní nebo půldenní výlety. Cíle výletů závisí na počasí a dalších okolnostech.

V roce 2023 připravujeme celotáborovou hru na téma: 


2022

 1. turnus    Vykradený trezor 

2. turnus     Špioni v akci

2021 - I. turnus Moře Zábavy, II. turnus Škola superhrdinů

Letos si užijeme moře zábavy! Kdo ví, třeba ho najdeme na mořském dně, třeba ve vzduchu a nebo v podzemí ... Každopádně vám můžeme slíbit, že to bude pořádná jízda, na které nebude chybět ani hledání tajemného pokladu.

Jen a pouze tento rok se otevírá škola pro superhrdiny. Zatím se u Tebe neobjevil ani sebemenší náznak nějakých zvláštních schopností? Nevadí, my Ti je pomůžeme najít! A jako každý rok ... zažijeme u toho spoustu dobré zábavy a dobrodružství. Tak neváhej, přihlášku už nám zaslal Superman, Batman a určitě se přidají i další!

2020 - I. turnus Minecraft, II. turnus Dračí jezdci (celotáborová hra na motivy knihy Eragon - Christopher Paoliny)

Kostky, kostky a zase kostky.....Máš rád/ráda kostičkový svět a chceš ho zkusit i na letním táboře? Víš, jak v Minecraftu přežít? Chceš projít portálem do Netheru, potkat Endermana, Creepra, Zombíka a jiné příšery? Chceš si užít svět Minecraftu naplno? Tak vypni počítač, protože my ho k hraní nepotřebujeme! U nás svět kostek ožívá, tak neváhej a připoj se k nám! Dobré pozorovací schopnosti, logika, schopnost využívat přírodní zdroje - to vše Ti pomůže v drsném světě Minecraftu přežít.

Šíří se temnota, přichází beznaděj, vládne zlo... Naše království je ovládáno králem, jehož zlo nezná mezí. Jediný, kdo ho může porazit jsou Dračí jezdci. Každý jezdec je se svým drakem spojen nezrušitelným poutem a společně vládnou obrovskou silou. Pomoz nám obnovit mír v království, prožij s námi fantastické dobrodružství, staň se Dračím jezdcem. Podstoupíš výcvik v kouzlení a boji - životně důležitých dovednostech Dračího jezdce. Osud království možná leží ve Tvých rukách.


V minulých letech jsme (ještě jako "Letní tábor Rybička") připravili:

2019 - Harry Potter: Čekají Vaše děti toužebně na dopis ze Školy čar a kouzel v Bradavicích? S námi se jim to přání splní. Letost na našem táboře ožije svět Harryho Pottera. Zavedeme děti do světa magie, kouzelnických hůlek, draků a jednorožců. Vezmeme je na místo plné kouzel. Získají pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kdo ví, možná se jim podaří vyrobit i Kámen mudrců. Tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné! Magie ožívá a my budeme u tohoto!  

2018 - Tajemný Labyrint: Vydejte se s námi na místo, kde nic není tak, jak vypadá. Lží a přetvářkou skrz na skrz prolezlý Labyrint je obydlen těmi nejpodivnějšími postavami a hrozí dosud neznámým nebezpečím. Kdo jednou v chodbách Labyrintu zabloudí, jen stěží najde cestu ven. Překonat všechny nástrahy Labyrintu dokáží jen ti nejodvážnější a nejmoudřejší. Tomuto temnému kraji vládne zlý král goblinů - ten střeží mapu, která vás vyvede z Labyrintu ven. Chcete-li překonat všechny nástrahy, musíte, přelstít samotného krále a získat na svou stranu gobliny, kteří krále chrání. Ale pozor, na průchod Labyrintem máte jen 14 dnů, jinak už nikdy neuvidíte denní světlo a skončíte na dně močálu věčného smradu. Kdo však Labyrintem projde, toho odměna nemine.