Prvotáborník nebo zkušený táborový harcovník? U nás se nikdo rozhodně nudit nebude, a zejména začínající táborníci jistě ocení, že se neztratí v davu velkokapacitního tábora. Patříme k menším táborům, proto u nás vládne spíše rodinná atmosféra a děti se tak všechny poznají navzájem.

Náš tábor je určen pro děti od 6 do 14 let, oddíly jsou smíšené (8 - 12 dětí) a snažíme se, aby v něm byly rovnoměrně zastoupeny všechny věkové skupiny (děti se tak učí vzájemně si pomáhat). Ubytování je zajištěno ve stanech s podsadou

Táborová základna je situována v blízkosti lesů a luk, v osadě Maršovice (část obce Chlum, okr. Česká Lípa). V areálu tábora se nachází zděná kuchyň a venkovní zastřešená jídelna. V případě nepříznivého počasí lze budovu využít také jako společenskou místnost, pro tzv. "mokrý program". 

Tábor je vybaven sprchami a suchými WC, v tomto směru splňuje veškeré hygienické normy. Pitná voda je do tábora pravidelně dovážena cisternou.  

Ke koupání lze využít přírodní koupaliště, které je od základny vzdáleno cca 6km, případně lze v rámci celodenního výletu navštívit i Máchovo jezero, koupaliště ve Sloupu apod. V případě velmi horkého počasí máme přímo v táboře k osvěžení připraveny mlhovače a rozprašovač.

Strava je zajištěna 5x denně, samozřejmostí je celodenní pitný režim (voda, čaj, štáva).

O zábavu, zdraví a bezpečnost Vašich dětí se starají zkušení táboroví pracovníci. Více o nich se dozvíte ZDE.


...Letní tábor Čížov v roce 2018 a 2019 fungoval pod jiným provozovatelem jako "Letní tábor Rybička"...

...spolupořadatelem Letního tábora Čížov je APeVir o.p.s., IČ: 22745572, sídlem Havlíčkova 258, Roudnice nad Labem ... 

Provozovatel tábora:

Teofil, z.s., IČ: 08825921, sídlem K Řípu 2678, Roudnice nad Labem

zapsaný v rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod sp.zn. L 12538