... PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2024 ...

----připravujeme-----

věk: 6 - 12 let 

kapacita: max. 15 dětí

cena:..........Kč/dítě   (v ceně teplé obědy, svačiny, pitný režim, pomůcky, odměny, sportovní a jiné aktivity, výlety (vstupné, jízdné), vstupy do dětské herny v café Ve městě, přespání vč. stravy (večeře, snídaně, oběd, svačina)

vždy 8:00 - 16:00 v kavárně café Ve městě (Jungmannova 1069, Roudnice nad Labem)

Vyplněním formuláře a odesláním přihlášky je místo pro přihlašované dítě předběžně rezervováno - pro závaznou rezervaci je třeba uhradit částku ve výši 1.000,- Kč na účet č.: 2401754857/2010, a to nejpozději do 14 dnů od odeslání přihlášky. Zbývající částku je nutno uhradit nejpozději do 30.4.2023. Při platbě uveďte do poznámky jméno dítěte. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout přijetí táborníka bez udání důvodu, a to i po připsání platby na účet pořadatele. V případě přihlášení po uvedeném datu proveďte, prosím, úhradu nejpozději do 5 dnů. Přijetí platby nepotvrzujeme, budeme Vás kontaktovat až ve chvíli, kdy nám platba nedorazí do uvedeného termínu.

Pokud chcete vystavit fakturu pro svého zaměstnavatele, prosím, zašlete e-mail s podklady k vystavení faktury na cizova@akcizova.cz.

Cena příměstského tábora zahrnuje: teplé obědy, odpolední svačinu, pitný režim, pomůcky, odměny, sportovní a jiné aktivity, výlety, vstup do dětské herny, přespání včetně večeře a snídaně

Příměstské tábory jsou připraveny  s přespáním, tj. jednu noc budou děti přespávat buď přímo v café Ve městě nebo v prostoru, který za tímto účelem máme domluven nad kavárnou nebo na táborové základně Čížov v Maršovicích (základnu si můžete prohlédnout na těchto stránkách v sekci letní pobytové tábory). Konkrétní místo by bylo vždy domluveno v průběhu tábora s rodiči, a to podle složení dětí, aktuální situace a také podle toho, zda tomu budou rodiče a děti nakloněni. Obvykle plánujeme přespání ze čtvrtka na pátek, protože v tu dobu se již děti vzájemně znají. Přespání je tak vyvrcholením tábora :-)

1. příměstský tábor:  

  • výlety po Roudnici nad Labem a okolí (např. trampolíny Račice, dětské hřiště Vědomice, při špatném počasí kino apod.)
  • výtvarné a sportovní aktivity
  • spousta dalších aktivit *

2. příměstský tábor:     

  • výlety po Roudnici nad Labem a okolí (např. návštěva Hlásky, Zámku, galerie, při špatném počastí kino apod.)
  • výtvarné a sportovní aktivity
  • spousta dalších aktivit *

* program tábora může být změněn dle aktuální situace

Rodič má právo zrušit přihlášku na příměstský tábor bez udání důvodů, a to za těchto podmínek:

  • zrušení více než 30 dní před zahájením - storno poplatek ve výši 1.000,- Kč
  • zrušení 29 - 15 dní před zahájením - storno poplatek ve výši ve výši 1.500,- Kč
  • zrušení 14 a méně dní před zahájením, nenastoupení na tábor - storno poplatek ve výši 3.000,- Kč


V případě předčasného ukončení tábora/prázdninového hlídání z důvodu nemoci, vlastního rozhodnutí či vyloučení apod. bohužel nelze vrátit peníze.

Prosím, berte na vědomí, že pořadatel tábora je neziskovou dobrovolnou organizací. Náš rozpočet je vyrovnaný a nemáme tedy z čeho pokrývat ztrátu způsobenou např. nenastoupením i několika dětí na tábor/prázdninové hlídání (část plateb, např. pronájem, hygienické a zdravotnické prostředky, dárkové předměty apod. mohou být hrazeny i několik měsíců před konáním tábora).


... PŘIHLÁŠKA ...

smluvní podmínky

souhlas se zpracováním osobních údajů